Dom

Liling Dacheng Ceramic Industry Co.,Ltd

Profil firmy
Liling Dacheng Ceramic Industry Co Ltd znajduje się w Liling, w prowincji Hunan, i od lat zajmuje się ceramiką stołową. Nasza fabryka ściśle współpracuje, aby zapewnić naszym klientom najlepsze pod względem cen, produkcji i projektowania. W naszej fabryce znajdują się dwie linie produkcyjne do profesjonalnej produkcji wysokotemperaturowych przeszklonych kolacji. Wszystkie nasze produkty wypalają w piecu dłużej niż 10 godzin, a temperatura wypalania wynosi ponad 1280 stopni Celsjusza. To sprawia, że ​​nasze produkty są trwałe. Nie ma problemu, aby wytrzymać ekstremalne zimno i gorąco w procesie użytkowania. Cała chropowata bryła będzie uszlachetniana ręcznie przed glazurowaniem. Może to zwiększyć kwalifikowaną stawkę i poprawić produkty.Naszymi głównymi produktami są ceramiczne kubki, miski, talerze, zestawy do kawy w różnych stylach, takie jak wytłaczane, reaktywne szkliwione, grawerowane, ręcznie malowane kamionki i porcelanowe zestawy obiadowe. Nasze produkty ceramiczne są bezpieczne do stosowania w kuchenkach mikrofalowych i zmywarkach . mogą spełniać standardy określone przez FDA w sprawie uwalniania ołowiu i kadmu wraz z rekwizytami California 6 5 . Oprócz przepisów amerykańskich, nasze towary kwalifikują się również do standardów ustanowionych w innych krajach.

Z naszymi własnymi projektantami i kadrą badawczo-rozwojową jesteśmy w stanie współpracować z projektami OEM i ODM . Każdego roku będziemy uczestniczyć w wystawach zewnętrznych , nasi projektanci gromadzą jasne pomysły na pokładzie, aby podążać za trendem na ciągle zmieniającym się rynku, zespół projektowy będzie odpowiedzialny za projektowanie nowych produktów, pakietów według wymagań naszych klientów, badamy potrzeby naszych klientów i regularnie polecamy naszym klientom trendy produkty.


Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą i pracujemy razem jako zespół. Dzięki stałej jakości i konkurencyjnym cenom byliśmy w stanie sprostać wymaganiom naszych klientów i zaspokoić ich potrzeby.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

2009 - Założenie Changsha Essence Import and Export Trading Co., Ltd, Tylko jedna osoba pracowała w pokoju.

2011 - dodanie 4 osób do rozszerzenia globalnych rynków

2014 - Przeniesienie do biurowca handlowego i rozpoczęcie targów wystawienniczych

2015 - Zbudowaliśmy profesjonalny zespół projektantów i zespół techników, aby opracować nowe produkty specjalnie dla naszych klientów

2016 - Rozwiń nasz zespół, aby zapewnić lepszą obsługę i więcej dobrych produktów dla większej liczby klientów na całym świecie .

2017 - Kupno budynku biurowego w miarę wzrostu potrzeb biznesowych

2018 - zbudowaliśmy własną fabrykę, ponieważ zamówienie klienta wzrosło bardziej

Liling Dacheng Ceramic Industry Co.,Ltd Liling Dacheng Ceramic Industry Co.,Ltd Liling Dacheng Ceramic Industry Co.,Ltd
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Bliski Wschód

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : OEM

Ilość pracowników : 150~180

Coroczne wyprzedaże : 2000000 -2500000

Rok założenia : 2009

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Porcelanowe zestawy obiadowe na sprzedaż dobra jakość Porcelanowe zestawy obiadowe na sprzedaż